-
   
 
 
 
 
     

Sepetim

0 ürün - $ 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
$ 0,00

Hesabım

Giriş Yap - Üye Ol

Hakkımızda

1995 yılından beri faaliyette olan şirketimiz, müşterilerimize bilişim sektöründe hizmet vermektedir.

 

Başlıca faaliyet konularımız; Bilgisayar Donanım, Yazılım, Güvenlik, Elektronik Onarım, Yazıcı Bakım, Onarım Hizmetleri, yıllık/aylık bakım ve destek sözleşmeleri ile müşterilerimizin sistemlerini koruma ve kontrol altına alıp sorunlara hızlı ve kaliteli hizmet vererek iş ve veri kaybını önlemek için azami özen göstermekteyiz.

 

Donanım ve yazılım hizmetleri: Bilgisayarlar; Masa üstü bilgisayarlar, diz üstü bilgisayarlar, tabletler , akıllı telefonlar UPS (Kesintisiz Güç Kaynakları) Yazıcılar: Lazer yazıcılar, İnkjet yazıcılar, Nokta vuruşlu yazıcılar, barkod yazıcılar, termal fiş yazıcılar ve muhtelif elektronik ürünlerin bakım ve onarım hizmetlerini profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Sunucu(Server) kurulumu ,Ağ (Network) altyapı, Kablolama, Kabinet yapılandırılması ile bilgisayar sistemleri için ideal ve sağlam çözümler sunmaktayız. Yazılım satış ve destek hizmetleri konusunda ise; ticari otomasyon yazılımları ( DİA ,LOGO,ETA, VEGA, AKINSOFT) Microsoft yazılımları, Antivirüs yazılımları, Autodesk, Adobe gibi grafik çizim - tasarım yazılımlarının satışını sağlamaktayız. Ticari Otomasyon yazılımları konusunda ise kurulum, eğitim ve destek verilmektedir. Barkod donanımları, yazılımları ve desteği ile müşterilerimizin depo, stok, sayım ve etiketleme konusunda eğitim, destek ve uygulama yapılmaktadır.

 

Mağazacılık; Aynı adreste bilgisayar, bilgisayar çevre birimleri, Ev elektroniği, aksesuarlar ve sarf malzemeleri konusunda perakende ve kurumsal satış faaliyetinde bulunan mağazamız mevcuttur.

 

 

 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.