-
   
 
 
 
 
     

Sepetim

0 ürün - $ 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
$ 0,00

Hesabım

Giriş Yap - Üye Ol

İşletmelere Özel Sistem ve Destek Çözümleri

 

 

İŞLETMLERE ÖZEL SİSTEM BAKIM ve DESTEK ANLAŞMALARI

 

İşletmelerin bilgisayar sistemleri için, bakım, destek, güvenlik yedekleme, antivirüs çözülmeri, genel kontroller, performans ve iş kaybına uğratmadan sistemlerin kontrol altında tutarak azami özen gösteren uzman ekibimiz ile sınırsız, sınırlı, aylık ve yıllık destek sözleşmeleri yapmaktayız.

 

 

SUNUCU HİZMETLERİ

 

İşletmelerin sunucu (server) ihtiyaçlarını belirleyip, yapının detayları ve ihtiyaçlarını belirleyip uygun sunucu'nun belirlenmesinden sonra HP,DELL,LENOVO gibi bililen markalar ile Microsoft ve Linux işletim sistemleri ile uygun mimaride kurulumlar ve yapılandırmalar yapılır, uzak bağlantı çözümleri, yedekleme ve güvenlik önlemleri alındıktan sonra sistem devreye alınır ve akabinde çıkacak sorunlar ve performans konusunda destekler devam eder ve en verimli ve güvenli şekilde sistemin çalışması sağlanır.

 

 

NETWORK - KABINET - KABLOLAMA HİZMETLERİ

 

Sunucular, network ürünleri ve diğer merkezi donanımlar için uygun kabinet tedariki, yapılandırılması, numaralandırılması, patch panel ve organizer düzenlemelerinin yapılıp , rahat yönetilebilir ve kontrol edilebilir bir şekilde hazırlanması. Kablolama; işletmenin yapısına uygun kablolama, kabloların sonlandırılması, numaralandırılması ve testlerinin yapılması.

 

 

VERİ KURTARMA HİZMETLERİ

 

Disklerin bozulması, virüs bulaşması, bilgilerin silinmesi, şifrelenmesi ve benzeri durumlarda veri kurtarma hizmetleri yapılmaktadır. Disklerde oluşan fiziksel arızalarda dahi profesyonel ortamlarda ileri düzeyde veri kurtarma hizmetleri vermekteyiz.

 

 

GÜVENLİK HİZMETLERİ

 

Güvenlik Duvarları (Firewall); İşletmelerin ağ ( Network ) sistemleri Yerel bağlantı (LAN) Uzak bağlantı (WAN) ve diğer saldırı ve sızmalara karşı Özellikle Yerli markamız olan BERQNET ürünleri ile çözümler sunmaktayız. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda diğer yerli ve yabancı markalar ile de çözümler üretmekteyiz.

 

 

ÇÖZÜMLER

 

Barkod (OTVT) Çözümleri

 

Barkod yazılım ve donanımları ve sarf malzemeleri. Barkod yazıcılar, barkod okuyucular, POS terminalleri ve barkod etiket yazılımları.

 

 

Microsoft Yazılımları

 

Microsoft işlerim sistemleri ve uygulama yazılımları satış ve destek hizmetleri.

 

 

Firewall ve Antivirüs Çözümleri

 

Firewall- güvenlik duvarı donanım ve yazılım satış, uygulama eğitim ve destek hizmetleri

 

 

Santral ve Telefon Çözümleri

 

Telefon santralleri: analog ve IP santral satış, kurulum ve destek hizmetleri.

 

 

Kamera ve Güvenlik Çözümleri

 

Güvenlik kameraları, Analog kameralar, AHD ve HD kameralar ve IP kameralar satış, uygulama ve hizmetleri.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.