-
   
 
 
 
 
     

Sepetim

0 ürün - $ 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
$ 0,00

Hesabım

Giriş Yap - Üye Ol

Teknik Servis ve Destek

 

Donanım ve yazılım hizmetleri: Bilgisayarlar; Masa üstü bilgisayarlar, diz üstü bilgisayarlar, tabletler , akıllı telefonlar UPS (Kesintisiz Güç Kaynakları) Yazıcılar: Lazer yazıcılar, İnkjet yazıcılar, Nokta vuruşlu yazıcılar, barkod yazıcılar, termal fiş yazıcılar ve muhtelif elektronik ürünlerin bakım ve onarım hizmetlerini profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

 

BAKIM DESTEK ANLAŞMALARI

 

İşletmelerin bilgisayar sistemleri için, bakım, destek, güvenlik yedekleme, antivirüs çözülmeri, genel kontroller, performans ve iş kaybına uğratmadan sistemlerin kontrol altında tutarak azami özen gösteren uzman ekibimiz ile sınırsız, sınırlı, aylık ve yıllık destek sözleşmeleri yapmaktayız.

 

ONARIM HİZMETLERİ (Pc - Notebook - Tablet - Akıllı Telefon - Printer)

 

Marka bağımız, sunucular ( serverlar) , masa üstü bilgisayarlar, taşınabilir bilgisayarlar, notebooklar, tabletler, akıllı telefonlar ,monitorler, laser yazıcılar, nokta vuruşlu yazıcılar, inkjet yazıcılar ve POS yazıcılar' ın , Kesintisi güç kaynakları ( UPS) bakım, onarım ve hem orjinal hem de muadil yedek parçalar ile garantili bir şekilde onarım ve bakımları yapılarak mükemmel bir şekilde çalışacağı sözünü veriyoruz.

 

SUNUCU HİZMETLERİ

 

İşletmelerin sunucu (server) ihtiyaçlarını belirleyip, yapının detayları ve ihtiyaçlarını belirleyip uygun sunucu'nun belirlenmesinden sonra HP,DELL,LENOVO gibi bililen markalar ile Microsoft ve Linux işletim sistemleri ile uygun mimaride kurulumlar ve yapılandırmalar yapılır, uzak bağlantı çözümleri, yedekleme ve güvenlik önlemleri alındıktan sonra sistem devreye alınır ve akabinde çıkacak sorunlar ve performans konusunda destekler devam eder ve en verimli ve güvenli şekilde sistemin çalışması sağlanır.

 

NETWORK - KABINET - KABLOLAMA HİZMETLERİ

 

Sunucular, network ürünleri ve diğer merkezi donanımlar için uygun kabinet tedariki, yapılandırılması, numaralandırılması, patch panel ve organizer düzenlemelerinin yapılıp , rahat yönetilebilir ve kontrol edilebilir bir şekilde hazırlanması. Kablolama; işletmenin yapısına uygun kablolama, kabloların sonlandırılması, numaralandırılması ve testlerinin yapılması.

 

GÜVENLİK HİZMETLERİ

 

Güvenlik Duvarları (Firewall); İşletmelerin ağ ( Network ) sistemleri Yerel bağlantı (LAN) Uzak bağlantı (WAN) ve diğer saldırı ve sızmalara karşı Özellikle Yerli markamız olan BERQNET ürünleri ile çözümler sunmaktayız. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda diğer yerli ve yabancı markalar ile de çözümler üretmekteyiz.

 

VERİ KURTARMA HİZMETLERİ

 

Disklerin bozulması, virüs bulaşması, bilgilerin silinmesi, şifrelenmesi ve benzeri durumlarda veri kurtarma hizmetleri yapılmaktadır. Disklerde oluşan fiziksel arızalarda dahi profesyonel ortamlarda ileri düzeyde veri kurtarma hizmetleri vermekteyiz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.